Черная магия и Руны

Проти ворогiв

Мирочка

  • *****
  • 1956
  • 1963
  • u know it feels unfair.there's magic everywhere.
Проти ворогiв
« : 24 Май 2014, 17:08:44 »

Морока тобі в очі,
Халепа у дишло,
Короста твоя
На тобі щоб вийшла.



Транскрипция:

Морока тоби в очи,
Халэпа у дышло,
Короста твоя
На тоби щоб выйшла.


***
Їду я битою дорогою, бистрою водою,На бистрій воді стоїт кита, на киті лежит гадина Я ту гадину посічу, порубаю, своїм ворогам в роти повтикаю,Щоб вони не могли мені дурних слів говорити, щоб у них язики колом стали, щоб у них мову повіднімало віднині й до віку.Амінь.

Читать 9 раз в день ,не больше

*кита( купына)

Транскрипция:
Йиду я бытою дорогою, быстрою водою,На быстрий води стойит кыта, на кыти лэжыт гадына Я ту гадыну посичу, порубаю, свойим ворогам в роты повтыкаю,Щоб воны нэ моглы мэни дурных слив говорыты, щоб у ных языкы колом сталы, щоб у ных мову повиднимало виндыни й до вику.Аминь.



****
При зустрічі з "поганою людиною" казали такі захисні слова:

"Сіль тобі та печина з лихими очима!Як бажаєш мені добра то нехай тобі буде добро , а як бажаєш мені худа то нехай і тобі самому буде !"

"Силь тоби та пэчына з лыхымы очыма!Як бажаеш мэни добра то нэхай тоби будэ добро , а як бажаеш мэни худа то нэхай и тоби самому будэ !"


або :

"Сіль тобі в вічі, печина у зуби,
а камінь на груди!"


"Силь тоби в вичи, пэчына у зубы,
а каминь на груды!"




***
Во ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.
Замикаю я замком, запираю я плечем, троїцькою молитвою, опаловою рукою, Богородицю на замок і двох євангелістів Луки та Марка розставляю сіті по всім куткам, по всім сторонам от всякого злодія і грабіжника, котрий приходить ночною і понічною порою. Хто торкнеться до мого майна, рухомого і нерухомого, не понесе його. Господи, ні взад, ні вперед, і відразу заверне його швидкою рукою до камінної стіни. Якщо хто торкнеться до майна мого, рухомого і нерухомого, з заходу на схід, з півночі на південь, во дні і ночі. Амінь. Згадай, Господи, царя Давида і всю лагідність його. Амінь. Народженого раба Божого (ім’я). Амінь. Камінь розколеться. Амінь. І розсиплеться. Амінь


услуг не оказываю , в личке не консультирую.


Ashes to ashes, dust to dust. If the spell won't kill u, ur ego does.

Re: Проти ворогiв
« Ответ #1 : 05 Март 2018, 19:52:42 »

Морока тобі в очі,
Халепа у дишло,
Короста твоя
На тобі щоб вийшла.



Транскрипция:

Морока тоби в очи,
Халэпа у дышло,
Короста твоя
На тоби щоб выйшла.



Здравствуйте ! Можно эту оморочку читать мысленно , глядя на человека и сколько раз ? Благодарю.

betrayer

  • ****
  • 365
  • 194
Re: Проти ворогiв
« Ответ #2 : 20 Март 2018, 17:27:18 »
Здравствуйте ! Можно эту оморочку читать мысленно , глядя на человека и сколько раз ? Благодарю.
Можно. Читать сколько угодно раз, сколько посчитаете за нужное.
Oderint, dum metuant!

Marta555

  • *
  • 10
  • 1
Re: Проти ворогiв
« Ответ #3 : 05 Ноябрь 2019, 00:27:34 »
“Їду битою дорогою»
Одного разу я цим заговором намагалась вигнати людину з роботи , сильно образив . Читала один вечір , через два дні в тієї людини вкрали машину з під вікна , bmv, ой та два тижні не появлявся він на тій роботі . Гадаю , якби читала хоч декілька вечорів , дійсно би звільнився ;)

 

Фазы Луны (Москва)

Top.Mail.Ru Yandex.Metrika
DMCA.com Protection Status